Napady obżarstwa u 22-latki

witam, chciałam prosic o rade, jak poradzic sobie z jedzeniem, z którym ma problem. a mianowicie mam napady "obżarstwa" nad którymi nie moge zapanowac. jem duzo a nastepnie przez caly dzien prawie nic. jak to moze wplynac na moje zdrowie i figure oraz raz sobie z tym radzic?? bardzo prosze o pomoc

Witam. Przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne. Warto zrobić dokładne badania, aby to sprawdzić. A także zwrócić się po pomoc do psychologa, bo być tez może, że objadanie się jest reakcja na odstresowanie.