Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Napady ostrych bóli lędźwiowych i podbrzusza wraz z pachwinami

Od dwóch lat co 2-3 miesiące mam napady ostrych bóli lędźwiowych i podbrzusza wraz z pachwinami. Do tego występuje krew w moczu i silny ból podczas jego oddawania. Wyniki moczu zrobione prywatnie są bardzo podwyższone. Mętny kolor, 500leukocytow w badaniu ogólnym (zakres <10) azotyny dodatnie białko 150 (<10) bilirubina 1(<0,2) erytrocyty 250(<5). W osadzie wykryte 16 erytrocytów świeżych i luźno zalegające leukocyty. Nerka na badaniu USG 190mm. Czy ktoś może mi pomoc zrozumieć co może sie dziać
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Badania krwi - hemoglobina

Hemoglobina jest podstawowym składnikiem krwinek czerwonych. Jest nie tylko barwnikiem nadający krwi czerwony kolor, ale pełni również ważną funkcją ? transportuje tlen do tkanek. Lekarz Łukasz Kowalski objaśnia szczegóły dotyczące badania hemoglobiny.

Najprawdopodobniej kamica nerkowa. Nie wszystkie kamienie są widoczne w usg,. Wskazana wizyta u urologa i decyzja co do urografii.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy