Kobieta , 24 lata Od dwóch lat co 2-3 miesiące mam napady ostrych bóli lędźwiowych i podbrzusza wraz z pachwinami. Do tego występuje krew w moczu i silny ból podczas jego oddawania. Wyniki moczu zrobione prywatnie są bardzo podwyższone. Mętny kolor, 500leukocytow w badaniu ogólnym (zakres <10) azotyny dodatnie białko 150 (<10) bilirubina 1(<0,2) erytrocyty 250(<5). W osadzie wykryte 16 erytrocytów świeżych i luźno zalegające leukocyty. Nerka na badaniu USG 190mm. Czy ktoś może mi pomoc zrozumieć co może sie dziać
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania moczu – Badania moczu są jednymi z podstawowych badań laboratoryjnych, których wyniki umożliwiają wykrycie wielu chorób. Mocz może zawierać setki różnych substancji, które są efektem końcowym procesu przemiany materii.
  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy glukozy może dać wiele informacji o tym, co dzieje się wewnątrz organizmu, a nawet co może się stać (np.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: