Napady paniki, lęku, agresji oraz fobia społeczna i niezaradność emocjonalna

Witam, chciałabym umrzeć ponieważ całkowicie sobie ze sobą nie radzę. Od zawsze fobia społeczna, agresja, kompletny brak inteligencji emocjonalnej, empatii, brak umiejętności nawiązywania kontaktów społecznych, niezaradność emocjonalna, agresja, lęki, tiki, paraliż, płacz. Mimo 18 lat, potrafię wić się jak małe dziecko, płakać, gryźć. Nie chcę wychodzić do ludzi. Dałam sobie ostatnią szansę, zapisałam się na psychoterapię, ale się wstydzę. Ona mnie weźmię za debilkę, wyśmieje. Mam napady paniki

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Bardzo dobrze, że dała Pani sobie szansę zapisując się na terapię.
Psychoterapeuta, psycholog jest po to, żeby Pani pomóc a nie oceniać.