Napady paniki u 43-latka a stosowanie leków

proszę mi doradzic co robić ,biorę fevarin ,miansek ,ijakjużniemogę wytrzyma c toclonazepam o,5 mg dwa razy w tygodniu ,wcześniej brałem seroxat troche pomagal mogłem jako tako pracowac ateraz nic ,najgorsze to te napady paniki ,wykańczaja prosze ojakąs rade ,jestem bliski zalamania, pozdrawiam

Proszę spróbować udać się do terapeuty (rozumiem, że leki pozyskuje Pan od lekarza psychiatry). Napady paniki przeważnie posiadają źródło i należy je rozpoznać.

Dobry terapeuta zlokalizuje problem i pomoże Panu pracować nad nim.

Pozdrawiam serdecznie.