Napady płaczu bez powodu jako objawy depresji

witam, ostatnio mam nagłe napady płaczu bez żadnego wielkiego powodu. Zazwyczaj kilko minutowe, po czym wszystko raca do normy. To dzieje się od kilku miesięcy. Wcześniej nie miałem takich problemów. Bywa tak, że kilka dni nic mi nie jest, apotem przez kilka dni mam takie napady i wciągu jednego dnia nawet kilkanaście razy. Czy to są objawy depresi?

Dzień dobry,

Bez osobistego badania przez lekarza, nikt nie jest w stanie ocenić co Panu dolega.
Proszę nie lekceważyć tego objawu i udać się na wizytę do lekarza psychiatry, który będzie w stanie ocenić dolegliwości i zaproponować odpowiednie leczenie (np.: farmakoterapia i/lub psychoterapia).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza