Napady płaczu po stracie ukochanej osoby

Witam! 6 miesięcy temu zmarła mi babcia która wychowała mnie i była dla mnie całym życiem! d tamtego czasu mam, dziwne napady płaczu,smutek.Trochę problemów związanych z finansami itd trafiłam na staż do ośrodka dla chorych lódzi psychicznie i tam zaczeły się dziwne lęki przed chorobą psychiczną! Moja matka choruje na shizofrenie i wszystko mi się przypomniało całe dzieciństwo! jeszcze choroba żołądka złe samopoczucie itd. mam super męza i 2 ślicznych dzieci ! proszę o pomoc jak wyjsć z problemu

Konieczna będzie pełna konsultacja psychologiczna. Takich stanów nawet związanych z bardzo ciężkimi przeżyciami nie wolno lekceważyć zwłaszcza w przypadku osób w kťorych najbliższej rodzinie zdiagnozowanowano poważne zaburzenia psychiczne. Wizyta może mieć natomiast wymiar czysto profilaktyczny.

Dzień Dobry Pani,

Pochylam się nad Pani stratą ukochanej Babci, tak jak potrafię.

Proszę pozwalać sobie na emocje, bo to tak jakby Pani Mama odeszła.
Proszę nie myśleć o chorobie, a pomóc skutecznie może Pani sobie, korzystając z rozmowy i ewentualnej terapii z psychologiem, do czego Panią bardzo zachęcam.

Jest Pani ważna dla samej siebie, dla Męża i dla swoich Dzieci.

Życzę Pani tylko odwagi i pomyślności,
Irena Mielnik-Madej