Napady płaczu, senność, ciągłe zmęczenie i nadmierna potliwość

Od ponad roku mam napady płaczu z byle powodu, chce mi się spać i jestem ciągle zmeczona, nic mi się nie chce. Walczę także z nadmiernym poceniem od pewnego czasu (przesadzam się i jest wszystko w porządku) .Proszę o pomoc

Witam Panią,
proponuję porozmawiać z psychologiem o Pani kłopotach. Możliwe, że potrzebuje Pani wsparcia, by uporać się z ważnymi problemami. Pani problemy ze snem , płaczliwość to pewnie objawy poważniejszych trudności. Może warto zaryzykować, by z kimś o tym porozmawiać?
Pozdrawiam

Witam Panią,
na początku zalecam diagnostykę medyczną - sprawdziłabym, czy nie ma żadnych zaburzeń hormonalnych. Podczas wizyty lekarskie, może Pani być zapytana jeszcze o inne objawy, co będzie mogło dać kierunek badaniom. Jeśli medycznie okaże się wszystko w porządku, wtedy zachęcałabym do konsultacji z psychoterapeutą, z którym będzie mogła Pani przyjrzeć się objawom - z czego wynikają i dokąd prowadzą.

Pozdrawiam
Izabela Makowska-Trzeciak

Dzień Dobry,

Trudno pomóc Pani po tak niewielu informacjach. Wyraźnie jednak dolegliwości utrudniają Pani życie. Proszę udać się do psychoterapeuty - wypyta Panią o konkretne objawy i zaproponuje odpowiednią pomoc. Być może wystarczy wprowadzenie pewnych zmian w trybie życia.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.