Napady snu podczas dnia

Witam, mam 18 lat i miewam w ciągu dnia napady snu. Po powrocie ze szkoły zaczynam coś robić i nagle staję się na tyle senna, że zasypiam. Budzę się po ok. 2h i czuję się lepiej. W nocy się wysypiam, nie piję alkoholu, żadnych używek, czasem wypiję czarną kawę.
18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. Powód Twoich dolegliwości może być trywialny - być może daje o sobie znać zmęczenie po całym dniu w szkole. Prawidłowa ilość snu w Twoim wieku wynosi około 8-10 godzin. Być może mimo wszystko dostarczasz go swojemu organizmowi zbyt mało. Uczucie senności może pojawiać się również w związku z obfitymi posiłkami.