Napady suchego kaszlu, zawroty głowy, osłabienie i dezorientacja a nieskuteczna antybiotykoterapia

od około 3 tygodni mam napady kaszlu suchego towarzyszą im zawroty głowy i osłabienie niekiedy dochodzi do tego jeszcze dezorientacia. lekaż przepisał mi antybiotyk ale mi niepomógł prosze o pomoc i z góry dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli Zastosowane leczenie nie przyniosło spodziewanego efektu to należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Specjalista w oparciu o stan ogólny oraz wyniki badań dodatkowych zadecyduje o dalszym postępowaniu.