Napady wyimaginowanych wspomnień

Witam :) Chciałem się o coś zapytać, bo nie wiem co mi dolega. Otóż, od pewnego czasu mam dziwne napady. Robię codzienne rzeczy, zajmuję się tym co zawsze i wystarczy, że jest jakaś sytuacja, którą niby pamiętam i wtedy mam jakieś napady. Przychodzą mi do umysłu jakieś dziwne wspomnienia, które nawet nie zawsze są prawdą. Nie wiem co ze mną jest nie tak i nie wiem co mi dolega. Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Proszę udać się na OSOBISTĄ wizytę do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może zdiagnozować Pana objawy i zaproponować (o ile) odpowiednie postępowanie (np.: farmakoterapia i/lub psychoterapia).
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.