Napady zawrotów głowy i uczucie omdlenia

Dzień dobry. Mam 24 lata, od około roku miewam co jakiś czas napady zawrotów głowy, wrażenie, że za chwilę zemdleję. Bardzo szybko bije mi serce. Najczęściej zdarza się to w sytuacjach gdy dookoła jest głośno, wszystkie dźwięki słyszę bardzo wyraźnie. Zawroty po chwili mijają pod warunkiem, że skupię swoją uwagę na jednej rzeczy.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyny tego typu objawów mogą być spowodowane różnymi czynnikami. Aby określić prawdopodobną przyczynę Pani objawów proszę udać się do lekarza rodzinnego. Być może konieczne będą konsultację kardiologiczna/neurologiczna.