Napady złości, agresja i brak opanowania

Mam ciagle napady zlosci wszystko mnie drazni wiecznie krzycze . Niekiedy nie panuje nad soba i zaczynam sie powoli bac bo mam 3 letniego syna i roczna corke . Prosze o pomoc co mi moze dolegac?

Witam, niestety żaden specjalista nie odpowie na Pani pytanie, co może być źródłem Pani złości poprzez kontakt mailowy. Zachęcam Panią do konsultacji u psychoterapeuty lub psychologa. Przyczyny takich zachowań są indywidualne.
Wychowuje Pani dwoje małych dzieci, martwi się Pani czy potrafi nad swoją złością zapanować, czy w złości nie skrzywdzi Pani dzieci - tak domyślam się z treści wiadomości. Warto w takiej sytuacji zadbać o swój dobrostan psychiczny.

pozdrawiam

Dzień dobry,

Może Pani skorzystać z osobistej konsultacji u psychoterapeuty i ewentualnie podjąć leczenie., np.: w PZP, prywatnie.

Witam, trudno po tak krótkim opisie wywnioskować co się dzieje, że ma pani napady złości. Przyczyn może być bardzo wiele i bez dłuższej rozmowy, poznania co takiego dzieje się w pani życiu ostatnio nie można wskazać jednoznacznej przyczyny. Proponuję skontaktować się z psychoterapeutą bądź psychologiem, który w trakcie rozmowy z panią będzie mógł lepiej poznać panią i okoliczności, w których się pani złości. Dzięki temu będzie mógł zaproponować sposoby dalszego radzenia sobie z problemem jeśli będzie taka konieczność.