Napady złości i bicie partnera

witam moja siostra ma napady złosci jak wpadnie w furie płacze bije swego chłopaka czesto miewa silne bóle brzucha ginekolog i chirurg stwierdzili ze jest zdrowa co to moze byc?dodam ze wyniki badan tez sa dobre

Podobne objawy mogą świadczyć o depresji, zaburzeniach nerwicowych lub zaburzeniach osobowości. Warto skonsultować się z psychologiem, psychoterapeutą i podjąć leczenie, zanim to i inne zachowania, która świadczą o trudnościach emocjonalnych staną się przyczyną niepowodzeń w związkach i relacjach interpersonalnych.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza