Napady złości i brak apetytu u dziecka

Moj wnuczek 5-lat ma czasami napady zlosci. Jest niejadkiem. podejrzewam, ze jest zazdrosny o sojego mlodszego brata. Rodzice staraja sie nie robic roznic ale 2- latek potrzebuje wiecej opieki . np zmiana pieluch, usypianie itd. Ja nie widze powodu, zeby starszy byl zazdrosny. 5-- latek jest dobrze rozwiniety psychicznie, mowi ladnie lubi zeby mu czytac a mimo to sa problamy prosze o porade gdzie i co u niego przebadac

Oczywiście że wrażliwe dzieci przeżywają.Pomimo wielkich starań rodziców cierpią.
Jeśli zachowania buntownicze utrzymują się tak długo warto zasięgnąć porady doświadczonego dziecięcego psychologa.

Pozdrawiam ciepło