Napady złości i płaczu u chłopaka

Witam. Mam pewien problem z chłopakiem i nie umiem sobie z tym poradzić. Bowiem ma ostatnio napady gorąca, złości, trzęsie nim całym i płacze mówiąc, że jest beznadziejny itd... i trwa takie coś około godz.. nie wiem czym to jest spowodowane ponieważ mówi, że to tak nagle się dzieje, że np. myśli o jakiejś niefajnej sytuacji ale nie powie o czym i to jest tylko jak jest ze mną,.... Co mogę w tej sprawie zrobić? Co to takiego może być? Nie chce go stracić... Proszę o pomoc...

Dzień dobry,

Pozostaje namówić chłopaka na konsultację u psychologa, np.: w Poradni Psychologicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).