Napady złości, senność a nadpotliwość dłoni

Witam serdecznie. Od 3 lat odczuwam ciągłe zmęczenie. Do tego dochodzą nieuzasadnione napady złości, nadpotliwość dłoni, senność (nawet do 15 godzin w ciągu dnia), zaburzenia koncentracji, czerwone plamy po kąpieli w okolicy mostka i gardła oraz leciała mi krew z nosa. Przy wykonywaniu czynności w pracy trzęsą mi się ręcę, nad czym nie umiem zapanować. W grudniu 2014r. robiłam poziom TSH i wyszedł 4600. Lekarz POZ uznał, że wystarczy dieta, ale czy na pewno? Dziękuję za uzyskaną odpowiedź.

Dzień dobry,
Przede wszystkim warto zrobić badania tj.morfologię, poziom glukozy, sód potas, magnez. Może Pani powtórzyć TSH. Jeżeli wyniki wyjdą prawidłowe to wtedy zalecam wizytę u psychiatry. Lekarz zbierze od Pani bardziej szczegółowy wywiad,być może będzie potrzeba zażywania lekarstw przez jakiś czas i/lub uczęszczania na psychoterapię.
Proszę zadbać o wypoczynek i sen.