Napady złości u 21-latki

Nie moge sobie poradzic z napadami zlosci.Jestem spokojna wszystko jest ok ,nawet nikt mnie nie musi zdenerwowac zeby nagle nie wiadomo dlaczego wszystko mnie denerwowało.Jest mi przez to samej ze soba ciezko juz nie wspominajac jak ciezko musi byc moim bliskim ktorzy musza wysluchiwac mnie w tych ,,atakach".Ranie przez to co chwile mojego partnera i widze jak sie przez to psuje nasz zwiazek.

Witam,
prawdopodobnie przeżywana przez Panią złość, maskuje inne emocje i stała się dla Pani nawykowym sposobem radzenia sobie w wielu sytuacjach. Dobrym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie psychoterapii, dzięki której lepiej pozna i zrozumie Pani swoje emocje a na dalszym etapie, będzie Pani łatwiej w relacjach z bliskimi,

Życzę powodzenia,
pozdrawiam

Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się napadom agresji i drażliwości. Mogą one znamionować okresowy kryzys (związany np ze stresem, zmianami, trudnościami w relacji), ale także zaburzenia z kręgu depresji czy zaburzenia osobowości. Diagnoza pozwoli od razu zaproponować leczenie, dzięki któremu [poradzi sobie Pani z trudnością.