Napady złości, złe samopoczucie i zmiany nastroju

Witam, Przez ok 4 lata liczyłam się na depresję oraz zaburzenia obsesyjnie kompulsyjne. W tym czasie przyjmowała różne leki często miałam je zmieniane. Od pewnego czasu coś się ze mną dzieje bardzo złego. Wszystko mnie drażni, denerwuje się wszystkim mam jakieś dziwne napady złości wręcz szału. Okropnie się mecze bardzo proszę o poradę jak sobie z tym poradzić. Czy te tabletki mogły poniekąd wpłynąć na to? Bardzo dziekuje

Szanowna Pani, to, co się z Panią teraz dzieje jest prawdopodobnie skutkiem leków. Leki, które Pani bierze, nie leczą, ale jedynie tłumią objawy zastępując jedne drugimi. Proszę zapoznać się z możliwymi skutkami ubocznymi przyjmowanych przez Panią leków. Odsyłam również do artykułu:

http://opsychiatrii.pl/psychotropy-powoduja-zaburzenia/

Pani potrzebna jest psychoterapia, a nie leki. Psychoterapia jest najskuteczniejszą metodą leczenia zaburzeń depresyjnych. Polecam udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym na stronie: www.pocieszka.pl Znajdzie tam Pani również adresy zaufanych specjalistów w pani okolicach.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej