Napar z kopru włoskiego na wzdęcia w 9. tygodniu ciąży

Witam chciałam zapytać czy w ciąży jestem w 9 tyg moge pić napar z kopru włoskiego, gdyż od jakiegoś tygodnia strasznie męczą mnie wzdęcia z bardzo dużym nasileniem wieczorem i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Z góry dziękuję za pomoc :)

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę zastosować dietę niskokaloryczną z książki PZWL " Diety niskoenergetyczne" Pani Wieczorek- Chełmińskiej. Pozdrawiam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Przepraszam, ale odpowiedź powyżej to nie jest odpowiedź na Pani pytanie. Herbata z kopru nie zaszkodzi, dodatkowo prosze wykluczyć z diety produkty wzdymające np. kapusta, fasola, groch. Pozdrawiam