Napęd myśli i zaburzenia myślenia

Witam. Przytrafiło mi się coś dziwacznego. Przez Dwa tyg miałam straszny napęd myśli z jednoczesną niemożnością zmiany toku myślenia i ogromnym napięciem z jednoczesnym dosłownym kręceniem się w koło. Aż wszystko dookoła zaczęło się oddalać i zrobiłam jakiś przeskok i znalazłam się wewnątrz samej siebie a wszystko wokoło było jakieś przyciemnione jak za czarną mgłą, moje myśli naglę jakby same zaczęły gadać o mnie w drugiej osobie jakby echo myśli. Czy to wystarczający powód aby iść do lekarza?

Tak, to jest wystarczający powód, aby skonsultować się z lekarzem psychiatrą i opowiedzieć mu co się z Panią działo. Bardzo Panią do tego zachęcam.

Dzień dobry,
Myślę, że warto w tej sytuacji skonsultować się z lekarzem psychiatrą i dokładnie opowiedzieć mu o swoich objawach. Pozdrawiam.