Napięcie ciała i trzęsienie się podczas ekscytacji u dwulatka

Witam. Mam synka 2 lata i 3 miesiące. Martwi mnie jedna rzecz. Synek podczas zabawy często napina się aż się caly trzęsie. Cos jak by tak bardzo się ekscytował. Również podczas oglàdania bajek. Robi to najczęściej podczas radości. Zaciska rączki i napina się aż się trzęsie. Na pare sekund. Czasami potrafi zgrzytać zębami. Jak był mały miał rehabilitację na wzmożone napięcie przez jakiś rok. Zastanowilo mnie ostatnio czy to powinno mnie niepokoić czy to samo minie. Proszę o pomoc. Kuba.

W czasie emocji dzieci mogą reagować tak jak poan opisuje ale jeśli kiedyś miał wzmożone napięcie to może i teraz wymaga kontroli