Napięcie języka przy nerwicy

Mam nerwice, jestem w trakcie leczenia. Od jakiegoś tygodnia czuje napięcie języka (tak jakby skurcz ) czasami jest on mocniejszy czasami mało wyczuwalny albo wcale. Czy to nerwica czy cos innego ?

Dzień dobry. Cieszy mnie, że leczy się Pani z powodu "nerwicy". Jest to bardzo szerokie pojęcie, pod którym może kryć się wiele różnych objawów. Opisane przez Panią napięcie języka może być też objawem tej choroby, jednak nie mogę stwierdzić tego na pewno. gdyż nie znam Pani i nie mam wielu potrzebnych do tego danych. Proponuję aby podzieliła się Pani tą informacją ze swoim psychologiem, u którego leczy Pani "nerwicę".
Agnieszka Lipińska