Napięcie przed miesiączką i obfite krwawienie

witam .mam 36 lat jestem mama 2 dzieci I juz nie planuje wiecej ale moj problem jest inny przed miesiaczka wpadam w szal jestem nie do zniesienia kiedy dostaje okres krwawie przez 2 dni bardzo mocno I nie moge ruszyc sie z domu nastepne dni sa lagodniejsze. kupilam sobie castagnus biore go 3 dzien ale bol brzucha jest straszny I wzdecia ,lekiem chcialam zmniejszyc napiecie przed miesiaczka I ilosc krwi.nie wiem czy dobrze zrobilam z gory dziekuje za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Lekarz po wykonaniu badania lekarskie przepisze odpowiednie leki na Pani dolegliwości.