Napięcie seksualne oraz bóle podbrzusza i jąder po leczeniu zachowawczym śledziony

Leczenie zachowawcze śledziony a napięcie seksualne. Mam problem, jestem w trakcie leczenia zachowawczego pęknięcia śledziony (16 doba, w 13tej wyszedłem ze szpitala). Od prawie tygodnia odczuwam wielkie napięcie seksualne oraz silne bóle podbrzusza oraz jąder. Czy istnieje jakiś sposób by się tego pozbyć nie szkodząc sobie jednocześnie? Czy masturbacja może być niebezpieczna w takim przypadku?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Napięcie seksulane jest w tym przypadku normalną reakcją organizmu na zaistniałą sytuację. Myślę że masturbacja poprawiłaby Pana samopoczucie, nie ma do niej w zaistniałej sytuacji przeciwwskazań. Proszę jednak powstrzymać się od standardowych kontaktów seksulanych do czasu pełnej rekonwalescencji.