Napięta łydka a tężyczka

DIAGNOZA TĘŻYCZKI . WITAM OP PRAWIE DWÓCH TYG. DOKUCZA MI NAPIĘTA ŁYDKA , ZMĘCZENIE SZYJI , BÓL KARKU A DO TEGO DRŻENIA MIĘŚNI NA CAŁYM CIELE , DŁONIACH A SZCZEGÓLNIE NOGACH . LEKARZ NA ODDZ. NEUR. OPRÓCZ RM ODCINKA SZYJNEGO NIE ZLECIŁ BADAN W IERUNKU TĘŻYCZKI ( CZY TO MOŻLIWE ABY TO PRZEOCZYŁ, WYDAJE MI SIĘ , ŻE NIE MAM TEGO CHARAKT. ODRUCHU Z KCIUKIEM ) , OD ROKU TAKŻE INNE OBJAWY KOŁATANIA SERCA , LĘKI , MROWIENIA , DRĘTWIENIA , POZIOM WAPNIA W NORMIE , CZY TO MOŻLIWE ABY TO BYŁA TĘŻYCZKA ?

Proszę zrobic ischemiczną próbę tężyczkową ( pracownia EMG/ENG).

Tężyczka wymaga badań i leczenia skojarzonego.
Badania: Krew - wapń, magnez, potas, fosforany, parathormon. Dobowa zbiórka moczu na wapń i magnez ( proszę zapisać dawki wszystkich leków w tym dniu )
+/- inne badania po ocenie wymienionych badań przez Lekarza.