Napięte podbrzusze po operacji przepukliny pachwinowej

Jestem tydzień po operacji przepukliny pachwinowej i moje podbrzusze jest twarde i mocno napięte co uniemożliwia mi proste chodzenie. Lekką poprawę zauważam po zażyciu leków rozkurczowych Nospa. Chciałbym dowiedzieć się czy jest to normalny stan po zabiegu, czy może wytworzyły mi się zrosty pooperacyjne?

Witam.
Może to być przeczulica tkanek po operacji, ale także może się coś dziać w brzuchu. Proponowałbym pokazać się do kontroli do Poradni Chirurgicznej. Pomocnym badaniem może być USG jamy brzusznej.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.