Napięty brzuch i spóźniający się okres

Witam mam pytanie, stosowałam lek Vibin tylko przez miesiąc ponieważ praktycznie cały ten okres krwawiłam, następnie krwawienie"z odstawienia" wystąpiło szybciej niż po tygodniu. Teraz już 3 dzień spóźnia mi się okres... czy powinnam się martwić? W międzyczasie byłam u ginekologa, któremu przedstawiłam sytuację, wykonał badanie dwuręczne i cytologię, nie zauważył objawów ciąży a od tygodnia mam mocno napięty brzuch.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wykonać test ciążowy. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.