Napinanie się jelita po prawej stronie brzucha

Dzień dobry mam 27 lat przeszłam operacje wyrostka 20 lat temu 6 lat temu przywieszanie nerki laparoskopowo i niedroznosc jelit 2 lata temu w 3 miesiącu ciąży( niedroznosc po wyrostku) ciąża zakończona pomyślnie 22 miesiące temu. Niepokoij mnie napinanie się jelita po prawej stronie brzucha oraz w kresie białej napnie się i chowa. Mialam robione usg jamy brzysznej ,rtg i morfologie wszystko dobrze . Wyróżnienia raz dziennie nic przy tym nie boli. Z reguły jestem bardzo nerwowa osobą

Witam , jakie jest pytanie? Jeśli oczekuje Pani postawienia przeze mnie diagnozy na odległość - to nie jest to możliwe!!! Proponuję być pod stałą opieką chirurga i ginekologa! z.zurawski