Naprawa mostu porcelanowego

potzrebuje pomocy nie wiem szukałam juz na fb chociaz kogos kto mi podpowie cos czy zna się pani jaki klej mogła bym kupic wyjezdzam za granice a robiłam mostek porcelanowy na gorze natomiast bardzo sie boje ze moze mi wyleciec i chciałam kupic jakis klej do mostow porceanowych podpowie mi pani jaki mogla bym kupic jaki jest najlepszy poniewaz nie bede wstanie tam kupic a naparwde mam obaw ze moze mi sie odkleic mialam napisac na stronie ale zalezy mi na jak naj szybkiej odpowiedzi

Witam serdecznie,
Skąd obawa, że most miałby wylecieć? Most zacementowały na stałe po zakończeniu wszystkich wizyt związanych z jego wykonaniem trzyma się bardzo mocno i nie powinien się odklejać. Jeśli ma Pani jakiekolwiek obawy lub most nie był cementowany na stałe, proszę KONIECZNIE zgłosić się do swojego lekarza stomatologa, który wykonywał most.
Mosty porcelanowe są mocowane wyłącznie w gabinecie - proszę nie przyklejać go na własną rękę, ponieważ nawet najmniejsza różnica w wysokości mostu może przyczynić się do nieodwracalnych zmian w pani zgryzie.