Naprawa związku a oświadczyny

Mam 32 l. Znaliśmy się 4,5 r.Po ok. 2 l.chciał sie oświadcz.kupić pierscionek powiedziałam że zawcześnie gdyż było 4 m-ce jak zmarło mi jedno z rodziców nagle.W ub.r. przestał przyjeżdżać twierdząc że przyjedzie jak będzie mógł nie robił tego mieliśmy kontakt tel przez 5-cy.Spotkalismy sie nie miał odw.wytłum. co jest.jak przycisnełam powiedz. że ktoś go posądził że ma z nim dziecko-chciała go wrobić.Odsunoł sie odemnie nie wiem co robić dać mu czas i czekać?Czy jest możliwość naprawy relacji?

Witam. Decyzję musi podjąć Pani samodzielnie, ponieważ będzie Pani żyć w konsekwencjach podjętych przez siebie decyzji. Ale mogę odpowiedzieć jako kobieta. Według mojej teorii miłości i związku partnerskiego, to nie widzę tu ani jednego ani drugiego. Ale może Pani oczekuje od partnera i miłości czegoś zupełnie innego...
Pozdrawiam

Witam!
Jeżeli jest właściwa motywacja z dwóch stron, to relację da się naprawić. Wymaga to oczywiście osobistych spotkań i rozmów, bo sam upływ czasu niekoniecznie rozwiąże trudności, a może sprawić, że dystans będzie narastał.
Rozumiem, że Pani chłopak nawiązał pewną relację i istnieje prawdopodobieństwo, że zostanie ojcem. Pytanie brzmi, czy on będzie chciał (jeśli potwierdzi się jego ojcostwo) wziąć odpowiedzialność za tamtą kobietę i ich dziecko i co ta sytuacja będzie znaczyła dla Pani? Czemu się wcześnie od Pani odsunął? Czy poczuł się urażony tym, iż Pani nie chciała się zaręczyć? Czy Pani zależy na tym mężczyźnie czy chce Pani po prosty być z kimś? Proszę sobie odpowiedzieć na te pytania, nim zacznie Pani rozmawiać z chłopakiem.
Pozdrawiam!

Warto porozmawiać, jasno i szczerze dopytać. Dużo jest jak na ten moment w Państwa relacji niedomówień, wycofywania się i niejasnych sytuacji. A ponieważ pamiętam, że na podobne pytanie już odpowiadałam jakiś czas temu, oznaczać to może, że sytuacja nadal jest niewyjaśniona- co z jednej strony daje nadzieje, ale z drugiej powoduje, że jest Pani zawieszona w próżni i nie układa sobie życia. 5 miesięcy nie odwiedzania kochanej osoby jest jakimś sygnałem, wycofanie z relacji podobnie, a także niejasny układ z inna kobietą, w której partner zostaje posądzony o bycie ojcem. Warto, żeby sobie to Pani poukładała i postawiła granice.