Naprawa związku i rozmawianie o uczuciach

Jestem od 2 lat w szczęśliwym związku z dziewczyną która kocham. Wcześniej spotykałem sie z inną dziewczyną ktora znam od 10 lat. Niestety odrzucila mnie tlumaczac ze boi sie mnie zranić. Ostatnio zaczelismy znow sie spotykac za plecami mojej dziewczyny i pisac ze soba SMSy. Nie moge o niej zapomniec wciaz, ona takze cos do mnie czuje widzac po jej zachowaniu i tym co do mnie mowi.. ale nie mozemy sie spotkac.. !! Nie chce zniszczyc zwiazku ale nie moge takze pozbyc sie jej z mysli.. Pomocy!

Zachęcam to przemyśleć. Być może wizyta u dobrego psychologa pomogłaby utrzymać właściwy azymut. Pozdrawiam. JW

Witam. to że Pan myśli o byłej dziewczynie to co innego aniżeli się z nia spotkać wiec spotkanie nie powinno wchodzić w grę skoro chce Pan budować zwiazek z obecną dziewczyną.
Magdalena Brabec