Narastające bóle brzucha pod żebrami, promieniujące do pleców

Witam,od roku mam narastające bole w lewym kwadracie brzucha a dokładnie pod zebrami, bole te promieniujace do pleców i kregoslupa, odczuwam silne dolegliwości w kregoslupie po stronie lewej. Kiedyś bole zdarzały się rzadziej i były słabsze, teraz są codziennie i 24 na dobę, zaczęły dokuczać mi w nocy . podejrzewam, że boli mnie trzustka,martwię się ,że to pzt.Przesxlam,przez wielu lekarzy, w tym 3 gastrolog ów, niestety nie potrafią określić co mi jest,ból uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.