Narastające bóle nóg u 31-latki

Od paru tygodni mam narastający ból nóg. Nie ważne czy chodzę czy leżę nogi bolą. Ból umiejscowiony jest z tyłu nóg począwszy od kostek kończąc na łydkach. Ból jest rwący. Boli nawet przy dotykaniu mięśni. Podczas chodzenia wydaje się jakby wszystko w nogach latało oderwane od skóry. Powoli zaczynam warzywa i szukać już czy to nie objaw jakiegoś nowotworu. Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez możliwości wykonania badania i przeprowadzenia wywiadu nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno warto zrobić badanie USG celem wykluczenia choroby niedokrwiennej kończyn dolnych.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski