Narastające objawy depresji

Mam narastające objawy depresji. Nie radzę sobie,krzywdze tym samym swoich najbliższych. Sądzę że to może mieć związek z przeżyciami juz począwszy odkąd sięga mi pamięć.nie ukrywam że ostostatnie lata były cgklem porazek co robivtu nikt e wie jaką tajemnice trzymam w sobie.

Dobry wieczór, Jeżeli tajemnica, którą Pani trzyma w sobie dotyczy spraw seksualnych, proszę o kontakt telefoniczny bądź proszę znaleźć w necie namiar na psychologa zajmującego się terapia ofiar molestowania w dzieciństwie. Pozdrawiam

Witam,
Powinnaś powierzyć swój stan specjalistom/np.poradni zdrowia psychicznego/,gdyż depresja obniża nie tylko nastrój,ale sposób widzenia rzeczywistości ,przez jawi się ona jako nieprzychylna a wówczas zaczynamy się pod tym wpływem zachowywać wrogo i wtórnie pogarszać swój nastrój.W procesie leczenia,głównie psychoterapii,przywraca się zdrowy,adekwatny punkt widzenia i po nim są możliwe inne,równie adekwatne zachowania oraz emocje.Tak więc wszystko to,co być może "trzymasz w sobie"jako tajemnicę niemożliwą do ujawnienia,ujrzysz w innym,korzystniejszym świetle niż myslisz i będziesz w stanie ją bezpiecznie zasymilować bez strachu.
Zachęcam do kontaktu z fachowcem.