Narastający, przewlekły ból brzucha

Witam, proszę o pomoc! Mam przewlekły ból brzucha, raz zdarza się codziennie, raz mam kilka tygodni spokoju. Ból jest kłujący narastający. Zazwyczaj zaczyna się rano od pojawienia się gazów, często przed zjedzeniem pierwszego posiłku, po ok 30 min zaczyna się kłujący ból, który uniemożliwia prawidłowe wypróżnianie. Przyjmuję na to duspatalin, ale nie pomaga. Wykryto u mnie zapalenie jelita, leki przyjmuje od miesiąca, krew zanikła ale bóle wciąż występują. Ból uniemożliwia funkcjonowanie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nasilenia dolegliwości konieczna jest wizyta u lekarza. Być może konieczna będzie modyfikacja terapii.