Narośl między pośladkami

Witam mam od okolo roku dziwna narosl miedzy posladkami , raz jest wieksza raz sie zmniejsza bylem z tym u lekaza zapisal masc ale nie pomogla, dodam ze mam prace w 80% siedzaca , i zauwazylem ze moja corka 10-miesieczna tez to ma - bylismy z nia u lekarza powiedzial ze powinno sie to wchlonac czy to prawda ?? dziekuje za odpowiedz Art.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości ocenić zmiany, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Jeśli jednak zapisana maść nie przyniosła efektów, sugeruję ponowną konsultację z lekarzem POZ.