Narośl na gałce ocznej u 7-latki

Córka lat 7 ma narośl na gałce ocznej od trony skroniowej - niewidoczną do momentu uniesienia powieki - ukryta pod. Nie boli, nie łzawi - dojrzałam przez przypadek. Dziś okulista powiedział,że nie wie co to - odesłał do kliniki. Wizyta dopiero za 2 tygodnie. Nie wiem czy miała ją zawsze czy pojawiła się niedawno...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie czekać na wizytę w klinice. Tak jak Pani mówi nie wiadomo czy ta zmiana była już wcześniej czy dopiero teraz się pojawiła. W razie wystąpienia bólu oka, łzawienia, zaczerwienienia itp proszę udać się na wizytę okulistyczną lub na ostry dyżur okulistyczny.