Narośl na narządach intymnych w 6. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 6 tyg ciąży. Dzisiaj rano ,, wyskoczyła" mi na narzadach intymnych narośl z białą kropką wygladem przypomina wielkiego pryszcza. Boli mnie gdy chodze poniewaz znajduje sie w zgięciu. Od wczoraj biore Luteine mialam rowniez robione usg dopochwowe. Czy to mozliwe ze dostalam uczulenie przez Luteine? Bo dopiero wczoraj po wizycie czulam ból a dziś już pojawiła sie dosc spora krosta. Co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana przez Panią zmiana to infekcja mieszka włosowego. Jeśli zmiana jest bardzo uciążliwa proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Jeśli nie, powinna samoistnie ustąpić w ciągu kilku najbliższych dni.