Narośl na wargach sromowych

witam, od miesiąca mam 2 guzki, narośle na wargach sromowych, nie bolą mnie, nie swędzą, pojawiły się w krótkim czasie po stosowaniu kuracji lekiem dopochwowym na zakażenie bakteriologiczne pochwy (grzyby), jaka może być ich przyczyna pojawienia się? i czym je leczyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości ocenić opisanych zmian, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Dość prawdopodobne wydaje się być jednak, że jest to zapalenie mieszków włosowych. Zmiany powinny samoistnie ustąpić w ciągu kilku najbliższych dni. Gdyby się tak nie stało, sugeruję konsultację ginekologiczną.