Narośl na wzgórku łonowym a kurzajka

witam.czy to kurzajka?na wzgórku łonowym kilka dni po depilacji pojawiłam mi się pewna narośl z którą walczę od kilku dni,ma ona kolor skóry,jest nieco twarda,nie ma chropowatej powierzchni(jest gładka),trochę duża,próbowałam ją wycisnąć,nie zadziałało,za drugim razem poleciało bardzo dużo krwi i obecnie wygląda jak rana,co to może być?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być włókniak. Proszę zgłosić się do dermatologa celem diagnozy i usunięcia zmiany.

Pozdrawiam.