Narośl na żołędziu - czy dermatolog zdiagnozuje co to za choroba?

Mam 36 lat. Od około 3 miesięcy zauważyłem po ściągnięciu napletka, na żołędziu, patrząc od góry na prawej stronie, kropkę o troszkę intensywniejszym kolorze. Myślałem, że to nic takiego, nie raz coś wyskoczyło a potem po kilku dniach nie było śladu po tym. Tutaj jednak tak się nie stało. Kropka zaczęła się powiększać, po tych kilku miesiącach ma około 4 mm średnicy i wysokości ok. 1 mm. To taka jakby mała narośl. Kolor prawie taki sam jak żołądzia. Gdy członek jest we wzwodzie prawie tego nie widać, nie boli nic. Nadmieniam, iż mam na całym ciele dużo pieprzyków i innych znamion. Myślałem, że to pieprzyk, ale w takim miejscu? Kolor jednak nie pasuje na pieprzyk. Nie jest brązowy czy czarny, a taki czerwonawy, jak reszta żołądzia. Dodam, iż cały czas mam jedną kobietę, nie współżyję z innymi. Po stosunku z moją kobietą czasami wyskakiwały jakieś krostki, ale to takie potówki, po kilku dniach wszystko powracało do normy. Dodam jeszcze, że wcześniej, kiedy kochaliśmy się z moją kobietą, występowały u niej później swędzenia, musiała smarować się. Nie zawsze tak było po stosunku, ale często. Do jakiego lekarza mam się udać. Chcę iść prywatnie. Czy do dermatologa mogę się udać z takim problemem? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie.

Pana objawy raczej nie sugerują infekcji grzybiczej, natomiast objawy występujące u Partnerki mogą na nią wskazywać - szczególnie jeżeli objawowom towarzyszy nieprawidłowa wydzielina pochwowa ( jeżeli sytuacja się powtórzy, wskazana byłaby wizyta u ginekologa i w przypadku potwierdzenia rozpoznania grzybicy najlepiej równoczesne leczenie obojga partnerów). W Pana przypadku najlepszym wyjściem bedzie wizyta u dermatologa, który postawi rozpoznanie i zaleci leczenie.

Pozdrawiam