Narośl okolicy odbytu u 29-letniej osoby

Witam otóż urosła mi jakaś kulka koło odbytnicy nie boli tak ale piecze i swedzi bardzo stosuje maści ale nic nie pomagaja czy to mogą być hemoroidy jak to zwalczyc czy to coś kroznego jest czy trzeba to usunąć bardzo prosze o jakąs odpowiedz i pomoc..

Aleksander Ropielewski

Mogą to być objawy hemoroidów, jednak bez przeprowadzenia badania ciężko mi to stwierdzić jednoznacznie. W leczeniu hemoroidów poza miejscowym stosowaniem leków stosuje się podwiązywanie hemoroidów specjalnymi gumkami lub w przypadku nasilonych zmian zabiegi operacyjne.