Narośl przy wejściu do pochwy a możliwość zarażenia partnera

witam mam pytanie dzis rano obudzilam sie i wykrylam kroste narosl przy wejsiu do pochwy.... jeszcze pare dni temu tego nie mialam.... jestem juz po miesiaczce... 4dni temu odbylam stosunek i tego nie mialam mam stalego partnera... krostka jest pod skura taka grodka to jest ...w kolorze skory da sie ja zlapac w palec ale nie da sie tego wycisnac bo to jest pod skora... co to jest i czy moge zarazic tym partnera...prosze o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej zmiana ma podłoże zapalne. Ryzyko zarażenia jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa.