Narośl w głębi przegrody nosowej

Od paru lat, może 3,4 albo i dużej, w przegrodzie nosowej prawej, tak bardziej w głębi mam coś, jakby uwypuklenie, narosl, jest to twarde.Nie boli, nie rośnie, w niczym nie przeszkadza Poprostu jest. Czy może to być skrzywienie przegrody nosowej?

Milena Lubowicz

Żeby odpowiedzieć na to pytanie konieczne jest badanie laryngologiczne. Może być to związane ze skrzywieniem, ale i np. polipem. Proszę tego nie lekceważyć i udać się do laryngologa.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może to być skrzywienie ale także może wynikać z innych zmian patologicznych. Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza otolaryngologa.