Narośl w odbycie w 36. tygodniu ciąży

Witam rok temu uprawiając sexs analny z mężem wyszło mi coś z odbytu tak jak by woreczek nie boli mnie .Teraz jest w 36 tygodniu ciąży i boję się że to mi pęknie przy porodzie .Co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

Bez obejrzenia zmiany nie jestem w stanie powiedzieć co to może być. konieczna wizyta u lekarza, ale sądzę że to może są hemoroidy?? Jeśli tak to istenieje ryzyko nasilenia zmian bezpośrednio po porodzie.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić jednoznacznie bez badania. Duże prawdopodobieństwo, że jest to hemoroid.