Narośl w okolicy członka

Witam. Około rok temu w okolicach członka pojawiła mi się mała narośli około 1-2mm nie mam pojęcia skąd się wzięła. Następnie po kolejnych kilku miesiącach 2 cm dalej pojawiła się druga nieco większa jakieś 2-3mm, podejrzewam że może to być spowodowane tym że goliłem sobie te okolice maszynką. Może jakiś włos wrósł w skórę... Obie narośle są koloru skóry i mnie nie bolą. Jak mogę się ich pozbyć? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości ocenić opisanych zmian, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, dermatologiem lub urologiem, który podczas bezpośredniej wizyty oceni zmianę i wdroży dalsze postępowanie.