Narośl w okolicy skrzydła nosa po lewej stronie

3 miesiące temu zauważyłam u siebie narośl w okolicy skrzydła nosa po stronie lewej. Udałam się do lekarza pierwszego kontaktu, który skierował mnie do chirurga z podejrzeniem tłuszczaka. Lekarz chirurg wykluczył tłuszczaka i skierował mnie na badanie TK. Z wynikiem udałam się ponownie na wizytę i zostałam skierowana do chirurga szczękowego. Jestem już po wizycie, która nie wniosła niczego nowego,gdyż lekarz wykluczył zmianę w szczęce. Nie wiem gdzie powinnam się teraz udać aby uzyskać pomoc. K.

Witam. Jeśli zmiana ma charakter onkologiczny to tam też powinna być wycięta i zbadania histopatologicznie. Jeśli ta zmiana to jedynie defekt kosmetyczny to leczenie powinno "spaść" na chirurgię plastyczną lub ogólną.