Narośle/krostki w okolicach miejsc intymnych - czy powinienem się niepokoić?

Witam. Mam 23 lata, jestem mężczyzną. Jakieś 2, może 3 miesiące temu w okolicach, gdzie rosną włosy wyrosła mi krostka. Jest to dość dziwne, ponieważ nie da się tego ani wycisnąć, ani zdrapać. Ostatnio zauważyłem, że takiego samego rodzaju krostki wyrosły niżej, bliżej pachwiny. Nie bolą, nie swędzą, ogólnie nie przeszkadzają, poza tym, że się zaniepokoiłem, ponieważ pojawiają się kolejne, no i nie wygląda to estetycznie. Co to może być? Nie wiem, czy to istotne, ale usuwam owłosienie z miejsc intymnych golarką elektryczną.

Witam serdecznie.

Być może powodem dolegliwości jest zapalenie mieszków włosowych, golenie miejsc intymnych mogło mieć wpływ na powstanie choroby. Jednak proszę pamiętać, że bez badania lekarskiego, obejrzenia zmian i dokładnego zebrania wywiadu nie ma możliwości postawienia rozpoznania, a tym samym zalecenia leczenia.

Wskazana jest wizyta u lekarza, rodzinnego lub dermatologa.

Pozdrawiam.