Nasienie do zamrożenia przy przewlekłej białaczce

Witam, mąż 5 lat choruje na przewlekłą białaczkę. Stosowano u niego takie leki jak Glivec, Sprycel. Obecnie przed przystąpieniem do nowego leku PONATINIB ma odłożyć leki na 14 dni w celu „oczyszczenia” organizmu. Mąż ma 28 lat czuje się bardzo dobrze. Jednak z uwagi na przymowaną chemię musieliśmy porzucić nasze marzenia odnośnie dziecka. Teraz pojawiła się nadzieja. I tutaj pytanie ile czasu powinno trwać takie oczyszczanie, aby nasienie nadawało się do zamrożenia?

Nasienie przed zamrożeniem zostanie ocenione pod kątem zarówno ilości jak i ruchomości plemników. Takie badanie nie jest drogie i może być powtarzane. Odpowiedzialne laboratorium nie naciągnie Państwa na wydatek. Zadba o to, aby w przyszłości móc wykorzystać materiał.