Nasilające się bóle głowy i w skroniach

Witam. Od kilku miesiecy mam bole w tyle głowy i skroniach, bywalo sporadycznie a teraz nasila sie i jest praktycznie codziennie, momemtami nie jestem w stanie prowadzic auta.Do tego mam problem ze wzrokiem tez od jakiego czasu i tylko podczas prowadzenia auta szczegolnie kiedy sie sciemnia,powyzej dwoch metrow nie widze nic przed samochodem tylko odblask nadjezdzajacyh aut z naprzeciwka.Co moze byc przyczyna tego, czy bol glowy moze byc powiazany z problemem oczu jakie badania powinnam wykonac?

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do neurologa opisane objawy mogą być spoqodowane migreną. Proponuję również mierzyć ciśnienie, w przypdku jego podwyższenia proszę udać się do lekarza rodzinnego.